Самоізоляцію працівників 60+ можна оформити як простій. За яких умов?

4 червня 2020
300
Середній бал: 5 із 5

Для такого оформлення і за неможливістю переходу підприємства на віддалений режим, організація має оголосити простій, затвердивши його документально.

6 готових прикладів розрахунків, коли лікарняний — із «підступом»

Самоізоляцію працівників 60+ можна оформити як простій. За яких умов?

В Мінсоцполітики прояснили, чи можна запровадити простій у разі самоізоляції працівників віком від 60 років.

Особи, які потребують самоізоляції, зобов'язані постійно перебувати у визначеному ними місці самоізоляції, утримуватися від контакту з іншими особами, крім тих, з якими спільно проживають.

Тож роботодавці мають забезпечити переведення працівників, в т. ч. тих, які потребують самоізоляції:

  • на дистанційний режим роботи;
  • або надати за згодою працівників щорічні оплачувані відпустки;
  • або за бажанням працівників надати відпустки без збереження зарплати.

Крім того, у міністерстві не виключають ще одного варіанту – при неможливості віддаленої роботи є правові підстави запровадити простій.

В такому випадку під призупиненням роботи треба розуміти також зупинення можливості виконання трудових функцій конкретним працівником.

Чинне законодавство безпосередньо не регламентує порядку та умов запровадження простою. Але у колдоговорі підприємствавстановлюються взаємні зобов'язання сторін щодо регулювання виробничих, трудових, соціально-економічних відносин, зокрема, питання оплати праці, режиму роботи, тривалості робочого часу та відпочинку (ст. 13 КЗпП).

Тож простій може бути запроваджений як для всього підприємства, так і для окремих структурних підрозділів та працівників.

За матеріалами з сайту Мінсоцполітики

logo