Подання таблиці даних: чи розблокуються автоматично ПН та РК

3 червня 2020
589
Середній бал: 5 із 5

Подана таблиця не веде до автоматичного розблокування раніше заблокованих податкових накладних або розрахунків коригування.

Скачати податкову накладну за новою формою

Подання таблиці даних: чи розблокуються автоматично ПН та РК?

ДПС роз’яснює, що  відповідно до ст. 201 ПКУ, реєстрація податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних може бути зупинена.

Однією з підстав такого зупинення є п. 1 Критеріїв ризиковості здійснення операцій, якщо коди товарів/послуг згідно з УКТЗЕД/ДКПП відсутні в Таблиці даних платника ПДВ, та якщо їх обсяг постачання дорівнює або перевищує величину залишку обсягу придбання такого товару/послуги та обсягу його постачання.

У разі виникнення цієї ситуації платнику ПДВ необхідно подати Таблицю даних платника податку відповідно до пунктів 12 – 24 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Таблиця подається з обов’язковим наданням інформативних пояснень про фінансово-господарську діяльність відповідного суб’єкта господарювання, яким складається така Таблиця.

Варто відмітити, що прийнята Таблиця не веде до автоматичного розблокування раніше заблокованих податкових накладних розрахунків коригування.

Письмові пояснення та копії документів щодо заблокованих податкових  накладних розрахунків коригування в Єдиному реєстрі, платник ПДВ має право подати до контролюючого органу протягом 365 календарних днів, що настають за датою виникнення податкового зобов’язання.

За матеріалами з сайту ДПС

logo