Субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій буде легше отримати

1 червня 2020
912
Середній бал: 5 із 5

Скористайтеся готовими прикладами експерта з питань соціального страхування

Уряд спростив для місцевих бюджетів порядок та умови отримання субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

Субвенцію на соціально-економічний розвиток окремих територій буде легше отримати

Так, з умов надання цієї субвенції вилучено такі:

  • спрямування субвенції на проекти, реалізація яких забезпечує комплексний підхід до розв’язання проблеми, який передбачає впровадження комплексу взаємопов’язаних заходів (крім здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2);
  • наявність актуальної містобудівної документації на місцевому рівні (наявність актуальних генеральних планів);
  • відповідність об’єктів (заходів) оптимальним мережам соціальної інфраструктури та доступності публічних послуг у відповідних сферах.

Окрім цього, пріоритетність фінансування проектів за рахунок субвенції комісія Мінрегіону не визначатиме з урахуванням кількості населення, на яке поширюється позитивний вплив реалізації відповідних проектів. Таку норму теж вилучили.

Із постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» від 27.05.2020 № 411

logo