Антикоронавірусні закупівлі: що купують опорні лікарні Києва

29 травня 2020
742
Середній бал: 5 із 5

За даними карти медичного забезпечення YouControl, станом на 20 травня столичні заклади особливо відчувають дефіцит захисту очей, ізоляційних халатів та масок. В середньому забезпеченість опорних лікарень Києва становить 5 днів.

Закупівлі в умовах кризи. Дистанційне навчання

Антикоронавірусні закупівлі: що купують опорні лікарні Києва

Найбільше лікарні закуповують захисні щитки, респіратори, рукавички. На другому місці костюми біологічного захисту та антисептики.

Цікаво, що попри повідомлення про виділення коштів медичним закладам на боротьбу з коронавірусною інфекцією, сумарна очікувана вартість закупівель опорних лікарень заминулий місяць не зросла, якщо порівняти за аналогічний період минулого року. За даними BI Prozorro, у 2019 році ці заклади оголосили 128 тендерів з очікуваною вартістю 89,7 млн грн, а у 2020 — 124 тендери на 90,8 млн грн. 

8 практичних порад, як скласти тендерну документацію

Самі медичні установи стверджують, що в достатній кількості забезпечені засобами індивідуального захисту, створені запаси на найближчий час. Закупівлі таких засобів проводили як за власні кошти, так і через розподіл з Департаменту охорони здоров’я. Також отримували благодійну допомогу від громадських організацій, юридичних та фізичних осіб.

За інформацією з сайту Dozorro

logo