ЗІЗ: розпочато централізовані закупівлі для медичних установ

28 травня 2020
669
Середній бал: 5 із 5

Державне підприємство "Медичні закупівлі України" до кінця цього тижня має укласти перші угоди на закупівлю засобів індивідуального захисту для українських медичних установ, а перші поставки мають відбутися на наступному тижні.

Приєднуйтеся до щосезонного Elite-клубу закупівельника

ЗІЗ: розпочато централізовані закупівлі для медичних установ

Про це йшлося на зустрічі, ініційованій керівником Офісу Президента України Андрієм Єрмаком з представниками Кабінету Міністрів та відповідних відомств задля пришвидшення процедури «протикоронавірусних закупівель».

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов зауважив, що певна затримка з укладанням договорів на закупівлю медзасобів спричинена технічними особливостями процедури.

Антикризові закупівлі — за винятковими правилами

У свою чергу Генеральний директор ДП "Медичні закупівлі України" Арсен Жумаділов повідомив, що держпідприємство з вівторка розпочало закупівлі за скороченою процедурою в системі ProZorro.

На це нині виділено майже 3 мільярди гривень, а щомісячна потреба для закупівлі необхідних засобів для всієї України становить приблизно 750-760 мільйонів гривень.

За інформацією з сайту Dozorro

АКЦІЯ ❗️ Купуйте одну з базових програм та отримуйте знижку 40% на «Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти» та «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2020». ⚡️А ще місячний доступ до Експрес-курсу «Закупівлі в умовах кризи» у ПОДАРУНОК
ЗІЗ: розпочато централізовані закупівлі для медичних установ
logo