-

Єдиний закупівельник медпослуг: центрам екстреної допомоги виплатили 124 млн грн

19 травня 2020
150
Середній бал: 5 із 5

Національна служба здоров’я в рекордні терміни, за сім робочих днів, уклала договори з усіма центрами екстреної медичної допомоги (ЕМД) та здійснила оплати за квітень 25 центрам.

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Єдиний закупівельник медпослуг: Центрам екстреної допомоги виплатили 124 млн грн

Завдяки оплаті через єдиного закупівельника медичних послуг центри ЕМД оперативно отримують кошти для надання допомоги пацієнтам з коронавірусною хворобою.

Тариф на оплату послуг включає доплати членам спеціальних бригад ЕМД, які безпосередньо працюють з пацієнтами з COVID-19.

Які медзаклади матимуть підтримку від держави

 Обмеження щодо спеціальних бригад встановлено з метою захисту лікарів від інфікування. Розмір доплат становить до 300% заробітної плати, з урахуванням передбачених законодавством обов’язкових доплат та надбавок. Таке зобов'язання бере на себе головний лікар, який підписує договір з НСЗУ.

476,3 млн грн складає загальна сума контрактів центрів ЕМД з НСЗУ на надання екстреної медичної допомоги. Договори діятимуть протягом періоду карантину плюс місяць, до 22 червня.

За інформацією з Урядового порталу

АКЦІЯ ❗️ Купуйте одну з базових програм та отримуйте знижку 40% на «Допорогові закупівлі — 2020: порядок та інструменти» та «Національна сертифікація з публічних закупівель — 2020». ⚡️А ще місячний доступ до Експрес-курсу «Закупівлі в умовах кризи» у ПОДАРУНОК
Єдиний закупівельник медпослуг: Центрам екстреної допомоги виплатили 124 млн грн
logo