-

МОН: Розроблено методичні рекомендації для проведення дистанційної атестації студентів

15 травня 2020
219
Середній бал: 5 із 5

Міністерство освіти і науки розробило методичні рекомендації закладам фахової передвищої та вищої освіти щодо проведення семестрового оцінювання студентів, а також захистів дипломних робіт і складання атестаційних іспитів.

Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020

МОН: Розроблено методичні рекомендації для проведення дистанційної атестації студентів

Відповідний лист МОН надіслало керівникам закладів 14 травня 2020 року.

У листі Міністерство звертає увагу закладів на важливість забезпечення належного контролю, зокрема використання авторизованого доступу до комунікаційних інструментів, фіксацію часу початку та завершення виконання студентом завдання, використання алгоритмів випадкового вибору завдань тощо.

У методичних рекомендаціях МОН надало алгоритми проведення поточного та семестрового контролю, а також атестації та її документального супроводу.

Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям

Міністерство пропонує закладам проводити захисти кваліфікаційних робіт із використанням відеозв’язку. А паперовий примірник кваліфікаційної роботи з власноручним підписом здобувача може бути надісланий поштою заздалегідь до екзаменаційної комісії.  Або ж, за умови використання в закладі електронного документообігу, можнанадіслати електронний примірник, засвідчений кваліфікованим електронним цифровим підписом.

Методичні рекомендації водночас є переліком пропозицій, що не обмежують заклади освіти в межах їхньої академічної автономії у пошуку та реалізації інших слушних рішень із організації дистанційного навчання.

За інформацією з сайту Урядового порталу

logo