Prozorro: Як завантажувати документи після аукціону?

15 травня 2020
428
Середній бал: 5 із 5

Prozorro встановило в системі обмеження на завантаження будь-яких документів Учасником після завершення аукціону, але до визначення Переможця процедури закупівлі.

Перевірте, чи підтвердив ваш майданчик відповідність системи захисту інформації

Prozorro: Як та коли завантажувати документи після аукціону?

Згідно з Законом України “Про публічні закупівлі” тендерна пропозиція  має бути подана на етапі подання тендерної пропозиції.

Відповідно до частини 6 статті 26 цього Закону тендерні пропозиції після закінчення кінцевого строку їх подання не приймаються електронною системою закупівель.

Іноді Замовники вимагали від Учасників закупівлі підвантажувати документи на етапі після аукціону, але до прийняття рішення про визначення Переможця.

Антикризові закупівлі — за винятковими правилами

Така вимога не відповідає нормам Закону України “Про публічні закупівлі” і наразі у Учасника процедури закупівлі відсутня технічна можливість підвантажити документи після аукціону та до визначення Переможця. 

При цьому у Учасника є можливість скористатись нормою 24 години на виправлення помилок. А у Переможця, як і раніше, згідно зі статтею 17 Закону є можливість завантажити документи, що підтверджують відсутність підстав для відмови в участі після визначення Переможця та повідомлення про намір укласти договір. 

За інформацією з сайту Prozorro

logo