Реконструкція сумської школи: поліція почала розслідування з викрадання коштів

14 травня 2020
127
Середній бал: 5 із 5

Поліція та прокуратура розслідують привласнення коштів працівниками управління капбудівництва та дорожнього господарства Сумської міськради, ПП «Гольфстрім» та ТОВ «Будівельно-монтажне управління № 3» під час реконструкції Сумського НВК №6 з термомодернізацією будівлі та облаштуванням ліфту.

5 факторів розрахунку очікуваної вартості

Реконструкція сумської школи: поліція почала розслідування з викрадання коштів

Слідство з’ясувало, що у вересні 2017 року службові особи управління оголосили торги на реконструкцію та термомодернізацію будівлі НВК №6 очікуваною вартістю 6,49 мільйонів гривень. Для участі в торгах подало заявки 2 підприємства: ПФ «Тімвел» на чолі з Олександром Тимчуком, та ПП «Гольфстрім», де директором є Сергій Тимчук, які є рідними братами.

В подальшому управління капбудівництва та дорожнього господарства уклали договір про закупівлю робіт з ПП «Гольфстрім» на суму 5,73 млн грн.

За версією журналістів роботи були виконанні не в повному обсязі, за завищеними цінами, а бюджетні кошти, які були виділені на них, привласнені службовими особами підприємств та Управління капітального будівництва та дорожнього господарства СМР. Правоохоронці знайшли підтвердження цієї інформації.

За інформацією з сайту Dozorro

logo