Електронний запис дітей до садків: 18 травня відновлюється робота київського е-сервісу

12 травня 2020
578
Середній бал: 5 із 5

На прийняття запрошення в електронному кабінеті є 10 днів. А термін подання документів безпосередньо в садок – 14 днів після відновлення роботи дитячого закладу. Час і дату подачі необхідно узгодити з керівництвом садка в режимі листування.

ЗАЯВА працівника на віддалену роботу і використання ноутбука/майна установи

Електронний запис дітей до садків: 18 травня відновлюється робота київського е-сервісу

Приймання документів на навчання в першому класі школи почнеться після того, як вчителі повернуться до навчальних закладів. На це виділять не менше одного місяця.

Приймати в перший клас в школах будуть за територіальним принципом: насамперед візьмуть тих дітей, які проживають на території обслуговування шкіл, а також братів і сестер дітей, які вже вчаться в цій школі. Таке ж право є у дітей співробітників школи і випускників садка, який прив'язаний до навчального закладу.

Карантинні ускладнення на зарплату: чи виплачувати надбавку вчителям

Приймання документів у школах рекомендують проводити у великих приміщеннях з окремим входом і виходом або на свіжому повітрі. Також при подачі документів потрібно дотримуватися соціальної дистанції, використовувати маски, рукавички, дезінфектори і вимірювати температуру.

Крім того, заяви на прийом до 5 класу потрібно подати в електронному вигляді з 15 по 31 травня. Під час подання документів до навчальних закладів професійної освіти відбудеться з 1 липня – 31 серпня.

logo