Електронний облік трудової діяльності працівника

12 травня 2020
755
Середній бал: 5 із 5

У СПО об’єднань профспілок обговорюють законопроєкт «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі».

Зразок заповнення Звіту з ЄСВ за квітень 2020 року СКАЧАТИ

Законопроєкт передбачає, що облік трудової діяльності працівника здійснюватимуть в електронній формі в Реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування у порядку, визначеному Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 № 2464-VI.

Тобто, замість паперової трудової книжки роботодавець відображатиме відповідну інформацію у звіті з ЄСВ, на основі якого і формують реєстр застрахованих осіб. Паперову трудову книжку працівник не надаватиме.

Також зміниться поняття — основне місце роботи. Якщо зараз це те місце роботи, де знаходиться паперова трудова книжка, то після введення в дію цього закону основне місце роботи визначатиме власне працівник, подавши відповідну заяву.

 

Із законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі»

logo