ПДВ-звітність: як додати помилково не зазначені в таблиці окремі види діяльності

8 травня 2020
684
Середній бал: 5 із 5

Для того, щоб надати додаткову інформацію щодо видів діяльності, які помилково не були зазначені в попередньо поданій таблиці, треба сформувати і подати контролюючим органам нову Таблицю.

Скачати податкову накладну за новою формою

ПДВ-звітність: як додати помилково незазначені в таблиці окремі види діяльності

Відповідно до п. 12 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, платник податку має право подати до ДПС Таблицю даних платника ПДВ за встановленою формою (додаток 5).

У Таблиці зазначаються:

  • види економічної діяльності відповідно до КВЕД;
  • коди товарів згідно з УКТЗЕД, що постачаються або придбаваються платником податку, ввозяться на митну територію України;
  • коди послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг, що постачаються або придбаваються платником податку, ввозяться на митну територію України.

Оновлені довідники та реєстри від ДПС

Таблиця подається з поясненням, в якому зазначається вид діяльності, з посиланням на податкову та іншу звітність платника податку.

Платник ПДВ може надати інформацію щодо видів діяльності, які не зазначені в попередньо поданій до контролюючого органу Таблиці шляхом подання нової Таблиці, в якій зазначає такі види діяльності та відповідно коди товарів згідно УКТЗЕД та коди послуг згідно ДКПП.

За інформацією з сайту ДПС

logo