Кадри: як правильно оголосити про вакансію?

8 травня 2020
256
Середній бал: 5 із 5

Від формулювання та змісту оголошення про відкриті робочі місця залежить наскільки успішним буде пошук кандидатури, що буде відповідати усім вимогам вакантної посади.

Пошук по Класифікатору професій

Кадри: як правильно оголосити про вакансію?

Відповідно до ч. 3 ст. 11 Закону України від 05.07.2012 р. №5067-VI «Про зайнятість населення» роботодавцям забороняється в оголошеннях про вакансії зазначати обмеження щодо віку кандидатів, вимагати від осіб, які працевлаштовуються, надання відомостей про особисте життя, пропонувати роботу лише жінкам або лише чоловікам.   Винятком в останньому випадку є лише специфічна робота, яка може виконуватися виключно особами певної статі.

Обмеження щодо змісту оголошень про вакансії та відповідальність за порушення встановленого порядку їх розповсюдження встановлюються Законом України від 03.07.1996 р. №270/96-ВР «Про рекламу».

Згідно ст. 24-1 Закону України «Про рекламу» текст реклами про діяльність суб’єкта господарювання, що надає послуги з посередництва у працевлаштуванні в Україні, повинен містити примітку, що отримувати від громадян, яким надано послуги з пошуку роботи, гонорари, комісійні або інші винагороди забороняється.

У разі порушення вищезазначених вимог рекламодавець сплачує до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття штраф у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

logo