Єдиний рахунок: затверджено порядок використання та сплати податків

6 травня 2020
501
Середній бал: 5 із 5

29 квітня 2020 року Постановою №321 Камбін затвердив порядок використання єдиного рахунку для сплати податків і ЄСВ. Запрацює цей порядок з 1 січня 2021 року, тоді ж почне функціонувати і сама система єдиного рахунку.

Зразок заповнення Таблиці 6 Звіту з ЄСВ за березень 2020 року

Єдиний рахунок: затверджено порядок використання та сплати податків

Згідно з Постановою, повідомлення про використання або про відмову від використання єдиного рахунка подається платником в електронній формі через електронний кабінет, за кожним відокремленим підрозділом,один разпротягом календарного року.

На підставі цього повідомлення ДПС, не пізніше наступного робочого дня після його подання платником, включає подавача до реєстру платників, які використовують єдиний рахунок.

Використання єдиного рахунка платником розпочинається з робочого дня, що настає за днем подання повідомлення про таке використання.

Чи пішов ЄСВ на карантин, або Хто і як покарає за несплату

Для зарахування коштів на єдиний рахунок платник заповнює розрахунковий документ на переказ відповідно до вимог Порядку № 666. Зарахування коштів на єдиний рахунок та перерахування з єдиного рахунка підтверджуються Казначейством шляхом надання ДПС інформації про рух коштів на єдиному рахунку.

На підставі інформації про рух коштів на єдиному рахунку ДПС відображає кошти в єдиній картці платника у режимі реального часу, але не пізніше наступного робочого дня після отримання інформації від Казначейства. Інформація про рух коштів на єдиному рахунку має бути доступна платнику в електронному кабінеті в актуальному стані.

logo