Відмова у працевлаштуванні особи з інвалідністю: коли можлива

11 листопада 2020
501
Середній бал: 5 із 5

Закон покладає обов’язок по працевлаштуванню осіб з інвалідністю на підприємства як державної, так і приватної власності.

Зразок повідомлення про прийняття працівника на роботу

Відмова у працевлаштуванні особи з інвалідністю: які наслідки?

Відповідно до Закону № 875 відмова в укладенні трудового договору або звільнення за ініціативою адміністрації особи з інвалідністю не допускається, за винятком випадків, коли медичним стан її здоров'я перешкоджає виконанню професійних обов'язків або загрожує погіршенню здоров'я.

Для підприємств установлюється норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів у розмірі 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

Якщо кількість працюючих на підприємстві інвалідів менша від установленої, організація має щороку сплачувати штрафи відповідним відділенням Фонду соцзахисту інвалідів. Їх сума визначається в розмірі середньої річної зарплати на відповідному підприємстві.

За матеріалами Держпраці

УВАГА! 

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на  наш  Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими. 

logo