Головбух: Бюджет

Чи оподатковувати ПДФО вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування?

  • 17 січня 2018
  • 165

Податківці повідомили про зміни в переліку доходів, що не входять до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу, внесені Законом України від 07.12.2017 № 2245-VIII.

Податкова соціальна пільга 2019: визначаємо нові розміри

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватись податкова соціальна пільга. З’ясуємо, який розмір вона матиме у 2019 році та як її застосувати.

Відтепер згідно із підпунктом 165.1.35 Податкового кодексу України до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включають, зокрема, вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надають йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) профспілка або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування.

Джерело:ГУ ДФС у Харківській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися