-

Мінекономіки: йде розробка актів до нового Закону про закупівлі

24 квітня 2020
579
Середній бал: 5 із 5

Було оприлюднено інформаційний лист щодо розроблення і затвердження нормативно-правових актів, необхідних для виконання нового Закону «Про публічні закупівлі».

Реформа держфінконтролю: що змінилось >>>

Мінекономіки: йде розробка актів до нового Закону про закупівлі

Наводимо основні положення з цього листа:

Розроблення та затвердження нормативно-правових актів, необхідних для виконання цього Закону належить до основних функцій Уповноваженого органу.

Низка НПА наразі знаходиться на етапі погодження або на державній реєстрації. Тому, до їх затвердження рекомендується використовувати чинні НПА в частині, що не суперечить вимогам нової редакції Закону.

НПА щодо примірної методики визначення вартості життєвого циклу, порядку організації тестування уповноважених осіб, структури, порядку формування та використання електронних каталогів наразі розробляються і зможуть використовуватися замовниками після їх затвердження і набрання чинності.

Оскільки НПА щодо форми і вимог до забезпечення тендерної пропозиції, а також переліку формальних помилок наразі розробляються, замовники можуть самостійно встановлювати в тендерній документації розмір та умови надання забезпечення тендерних пропозицій, опис і приклади несуттєвих помилок.

За інформацією з сайту Prozorro

logo