Як відобразити у е-декларації проценти за валютним вкладом

23 квітня 2020
497
Середній бал: 5 із 5

  

НАЗК роз’яснило, як відображати у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — е-декларації), доходи у вигляді процентів, що нараховані за валютним вкладом.

Як відобразити у е-декларації проценти за валютним вкладом

Спершу суму кожного нарахування процентів за певний період (наприклад, за місяць), включаючи податки і збори, необхідно конвертувати у гривню за курсом НБУ, що діяв на дату фактичної виплати процентів. Інформацію про курс валюти на кожен день можливо знайти на сайті НБУ.

Після цього визначте сукупний розмір нарахованих доходів у вигляді процентів, отриманий за звітний період в одному банку. Саме цю загальну суму процентів необхідно зазначити у е-декларації.

Якщо в одному банку розміщено кілька вкладів, дохід у вигляді процентів зазначайте в декларації сукупно. Якщо вклади розміщені у різних банках, — дохід у вигляді процентів зазначайте окремо за кожним джерелом отримання доходу, тобто кількість рядків із сумою доходу у вигляді процентів має відповідати кількості банків, у яких розміщено вклади.

Із каналу НАЗК у Telegram

logo