-

Призначення на держслужбу в період карантину: порядок змінено

23 квітня 2020
243
Середній бал: 5 із 5

22 квітня 2020 року Уряд затвердив новий порядок призначення. Це було зумовлено тим, що Закон про Держбюджет-2020 зупинив дію Закону про держслужбу в частині проведення конкурсів на посади.

Пошук по Класифікатору професій

Призначення на держслужбу в період карантину: порядок змінено

Новий порядок передбачає:

  • керівники держслужби можуть скористатися правом призначити на вакантні посади осіб із числа тих, кого запропонували Комісія з питань вищого корпусу державної служби (для посад категорії А) та конкурсні комісії (посади категорії Б та В) за результатами незавершених конкурсів станом на початок дії карантину;
  •  керівники державної служби можуть призначити на посаду осіб шляхом укладання контракту на період дії карантину та до дня призначення на цю посаду особи вже за результатами проведеного конкурсу після скасування дії карантину.

У цьому випадку особа призначається на посаду лише на певний термін, після завершення якого має бути проведено обов’язково класичний конкурс на зайняття посади державної служби. І такий конкурс має бути оголошений протягом 2 місяців після скасування дії карантину.

Суміщення посад: що з відпусткою

Цей Порядок не застосовується до переможців конкурсу, які за певних причин (проведення спецперевірки тощо) на час набрання чинності цієї постанови не призначено на відповідні посади. У такому випадку призначення здійснюється на загальних підставах відповідно до Закону України "Про державну службу".

За інформацією з Урядового порталу

logo