Електронний підпис на ID-картках: коли він знадобиться?

21 квітня 2020
1066
Середній бал: 5 із 5

З лютого 2020 року громадяни від 18 років, можуть безкоштовно отримати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на ID-картку.

Як запровадити дистанційну роботу

Електронний підпис на ID-картках: коли він знадобиться?

Завдяки КЕП на ID можна отримувати адмінпослуги, укладати угоди, здійснювати банківські операції, оформлювати доручення онлайн.

Варто відмітити, що КЕП гарантує конфіденційність. Код доступу до нього (ПІН2) знає виключно громадянин. Без коду жодна інша особа не може отримати підписану вами інформацію. А скопіювати КЕП з ID-картки на флешку чи інший електронний носій неможливо.

COVID-19: антикризові зміни — 2

Для того, щоб скористатися КЕП на ID потрібно мати зчитувач інформації, який підключається до ПК чи смартфону з підтримкою технології NFC та програмне забезпечення відповідно для вашої платформи – Windows, MacOS, Android чи IOS.

Але вже влітку усі власники смартфонів з технологією NFC зможуть використовувати такий підпис через додаток Дія. Це буде набагато зручніше.

Щоб отримати КЕП на ID необхідно записатись по телефону у АЦСК Міністерства внутрішніх справ і при візиті туди особисто не забути вдягнути маску.

logo