Чергування на підприємствах: основні вимоги до роботодавця

15 квітня 2020
921
Середній бал: 5 із 5

Важливо розуміти різницю між чергуванням і виконанням працівником його звичайних трудових обов'язків на змінних роботах, на роботах, які виконують за графіком у вихідні, святкові (неробочі) дні, в нічний час.

НОВІ РАХУНКИ ДЛЯ СПЛАТИ ЄСВ 2020

Чергування на підприємствах: основні вимоги до роботодавця

Роботодавець може залучити до чергування своїх працівників за поважних причин. Проте на сьогодні трудове законодавство не дає необхідної інформації ні про поняття, ні про порядок організації і здійснення чергувань.

Основні вимоги до чергування:

  • Може застосовуватися у виняткових випадках і лише за згодою виборного органу профспілки.
  • Не допускається залучення працівника до чергувань частіше одного разу на місяць.
  • Чергові не повинні виконувати обов'язків щодо перевірки перепусток на вході й виході з підприємства, обов'язків сторожів, приймання пошти, прибирання приміщень тощо.
  • У разі залучення до чергування після закінчення робочого дня початок наступного робочого дня має бути перенесено на пізніший час.
  • Тривалість чергування або роботи разом з чергуванням не може перевищувати нормальної тривалості робочого дня.
  • Чергування у вихідні й святкові (неробочі) дні компенсуються наданням відгулу тієї ж тривалості, що і чергування в найближчі 10 днів.

Важливо відмітити різницю між чергуванням і виконанням працівником його звичайних трудових обов'язків на змінних роботах, на роботах, які виконують за графіком у вихідні, святкові (неробочі) дні, в нічний час. Деякі нормативно-правові акти містять норми про чергування, але в них мається наувазі якраз виконанням працівником своїх трудових обов'язків з відповідною оплатою.

logo