УВАГА!!! Щойно ухвалено нові зміни до Держбюджету 2020

13 квітня 2020
1205
Середній бал: 5 із 5

У Верховній Раді ухвалили зміни до Закону про Державний бюджет, враховуючи умови карантину та боротьбу з розповсюдження коронавірусної інфекції.

Зразок заповнення штатного розпису бюджетної установи 2020

Плануються зміни у Держбюджеті: новий законопроект

Ось головні з них:

  • Виключено статті 28 і 32 про можливості здійснення понадпланових державних запозичень;
  • Уточнено редакцію статті 29 Закону щодо обмеження максимального розміру оплати праці працівників, службових і посадових осіб бюджетних установ, поширивши зазначене обмеження також на народних депутатів України, суддів, прокурорів та інших осіб, оплата праці яких регулюється спеціальними законами, на період дії карантину;
  • Виключено зміни показників доходів та видатків спеціального фонду державного бюджету на 2020 рік в частині джерел формування і напрямів використання державного дорожнього фонду.

Оновлення для ППЗ «Фіндокументи» (Payments)

❗️ Збільшено на 2 млрд грн доходи загального фонду державного бюджету за кодом 21020000 «Кошти, що перераховуються Національним банком України відповідно до Закону України «Про Національний банк України» – з 40,7 млрд грн до 42,7 млрд грн.

❗️ Зменшено видатки загального фонду державного бюджету - за новою бюджетною програмою «Фонд боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19, та її наслідками» (код 3511380) - на 32,39 млрд грн (з 97,06 млрд грн до 64,67 млрд грн) із спрямуванням цих коштів у першу чергу безпосередньо за напрямами Фонду.

Залишок коштів у інвалюті: як облікувати курсові різниці та відзвітувати до Казначейства

❗️ Виділено кошти Міністерству охорони здоров’я у сумі 15,8 млрд грн за бюджетною програмою «Реалізація програми державних гарантій медичного обслуговування населення» (код 2308060) для здійснення додаткових доплат до зарплати медичних та інших працівників.

❗️ Міністерству соціальної політики виділено кошти у сумі 10 млрд грн. за бюджетною програмою «Фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок та підвищень до пенсій» (код 2506080) та у сумі 0,6 млрд грн за бюджетною програмою «Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплата послуг окремим категоріям населення» (код 2501030).

❗️ Передбачено часткове відновлення видатків загального фонду державного бюджету за окремими бюджетними програмами, насамперед, щодо державного фонду регіонального розвитку (у сумі 4,9 млрд грн) в галузі освіти, науки, культури, спорту, охорони здоров’я.

За інформацією з Урядового порталу

logo