Працівник на лікарняному: як звільняти в такому випадку

9 квітня 2020
719
Середній бал: 5 із 5

Працівника, який попадає під скорочення, має бути звільнено в перший день його виходу на роботу після лікарняного. Але є виключення. Розповімо про процедуру докладніше.

Скачати заяву-розрахунок лікарняних

Працівник, що підпадає під скорочення, на лікарняному: як звільняти в такому випадку

Процедура звільнення буде наступною:

  1. Працівника необхідно персонально письмово попередити про майбутнє звільнення не менш ніж за 2 місяці (ст. 49-2 КЗпП). При цьому чинне законодавство не передбачає виключення зі строку попередження працівника про наступне звільнення часу знаходження його у відпустці або на лікарняному.
  2. Власне звільнення не може відбутися у період тимчасової непрацездатності працівника (ст. 40 КЗпП). Виключення становлять випадки повної ліквідації підприємства та нез'явлення працівника на роботу протягом більш як чотирьох місяців підряд внаслідок тимчасової непрацездатності. Тому звільнення працівника провадиться у перший робочий день згідно з графіком роботи після закінчення тимчасової непрацездатності. Вдруге повідомляти працівника про звільнення за два місяці не потрібно, адже дата звільнення переноситься не з ініціативи та не з вини роботодавця.
  3. Сплата листка непрацездатності має відбутися повністю, адже його було видано ще під час перебування працівника у трудових відносинах з роботодавцем.
logo