Чи має право роботодавець наполягати на відрядженні під час карантину

3 квітня 2020
667
Середній бал: 5 із 5

Наразі, коли в країні діє надзвичайний стан і є серйозна загроза захворіти, новина про відрядження може викликати у працівника неабияку тривогу.

Форма 1-ПВ (квартальна) 2020 СКАЧАТИ

Карантин: чи має право роботодавець наполягати на відрядженні

Згідно з КЗпП забороняється направляти у відрядження:

  • вагітних або жінок з дітьми до 3 років;
  • не можуть направлятись у відрядження без згоди жінки, що мають дітей віком від трьох до чотирнадцяти років або дітей з інвалідністю;
  • батьки, що виховують дітей без матері, або опікуни.

Крім того на даний момент, як і в будь-який інший час, працівники що знаходиться при виконанні трудових обов'язків, мають право на безпечні умови праці (Закон про охорону праці, ст. 6).

Проте законодавство не передбачає особливий порядок направлення у відрядження працівників під час карантину, тому це відбувається за загальними нормами, згідно з якими службове відрядження, у яке працівника направляють за розпорядженням керівника установи для виконання роботи, обумовленої трудовим договором, є обов'язковим для працівника.

Крім цього, згідно зі статтею 9 Закона про охорону праці, на роботах із шкідливими і небезпечними умовами праці, а також роботах, пов'язаних із забрудненням або несприятливими метеорологічними умовами, працівникам повинні видаватися безоплатно спеціальний одяг, спеціальне взуття та інші засоби індивідуального захисту, а також мийні та знешкоджувальні засоби. Роботодавець може додатково, понад встановлені норми, видавати працівникові певні засоби індивідуального захисту, якщо фактичні умови праці цього працівника вимагають їх застосування.

logo