На захисті населення: Уряд проти безробіття

31 березня 2020
1741
Середній бал: 5 із 5

Уряд запевняє, що захистить трудові права працівників та держслужбовців у період розповсюдження коронавірусної інфекції. Прем’єр-міністр доручив розробити низку заходів щодо мінімізації наслідків обмежувальних дій для сфери трудових відносин.

Як запровадити дистанційну роботу

Як зазначив Міністр юстицій,  державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм  власності та державним банкам було рекомендовано на час встановлення обмежувальних заходів не допускати звільнення працівників, які виконують роботу вдома, та працівників, які перебувають у відпустці без збереження заробітної плати.

На захисті населення: Уряд проти безробіття

 «Звертаємо увагу, що за працівниками зберігаються їх трудові права і оплата праці на час обмежувальних заходів, а також роботи з дому. Це стосується як державних службовців, так і працівників приватного сектору», - зауважив Міністр юстиції Денис Малюська.

Крім того, прийнятий від учора закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованим на протидію наслідкам поширення коронавірусної хвороби» передбачає суттєву підтримку в трудовій сфері як працівників, так і роботодавців. Наприклад, у разі, коли роботодавцем вживаються заходи щодо профілактики та запобігання поширенню епідемії, право на допомогу по частковому безробіттю Закон надає усім застрахованим особам, з якими роботодавцем оформлено трудові відносини.

logo