Хто виграє від нових ініціатив посилення соціального захисту населення

31 березня 2020
1246
Середній бал: 5 із 5

За словами міністра соціальної політики Марії Лазебної, враховуючи складну економічну ситуацію, викликану розповсюдженням коронавірусної інфекції в Україні, Міністерство соціальної політики прийняло рішення про посилення програми соціального захисту населення.

Впроваджуються нові ініціативи, спрямовані на посилення соціального захисту населення

Була затверджена низка заходів, спрямованих, в першу чергу,  на допомогу українцям, які втратили роботу, а саме:

  • Одноразова допомога для 10,6 млн українців, що не враховуватиметься при призначенні субсидії. Сума такої допомоги складатиме 1000 грн на громадянина.
  • З 1 травня пенсіонерам від 80 років проведуть індексацію пенсій на 11% та встановлять розмір щомісячної доплати. Державою для цього було виділено 1,5 млн грн.
  • 3,2 млн домогосподарств отримають додаткову компенсацію на оплату окремих комунальних послуг, а також населення матиме можливість отримання субсидій на сплату комунальних послуг в спрощеному порядку.
  • Починаючи вже з квітня, Мінсоцполітики надасть близько 30 мільярдів гривень на виплату пенсій і соціальних допомог, а також 98 мільйонів гривень – на придбання технічних та інших засобів реабілітації для певних категорій громадян.

«Уряд докладатиме максимальних зусиль для того, щоб громадяни України відчували себе соціально захищеними в умовах посилення глобальної  економічної кризи та  поширення вірусу COVID-19. Особливо це стосується підтримки пенсіонерів та інших соціально вразливих категорій населення», - зауважила міністр Лазебна.

СКАЧАТИ ПАМ’ЯТКУ: Міфи і правда про коронавірус

logo