Мінекономіки роз’яснило процедуру закупівель товарів/робіт/послуг для боротьби з COVID-19

26 березня 2020
1673
Середній бал: 5 із 5

COVID-19: гарячі новації від влади

Мінекономіки роз’яснило, що товари, роботи і послуги, необхідні для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19) закуповує уповноважена замовником особа.

Мінекономіки роз’яснило процедуру закупівель товарів/робіт/послуг для боротьби з COVID-19

Спочатку до річного плану закупівель в електронній системі закупівель (ЕСЗ) вноситься необхідна інформація про закупівлю. Моментом оприлюднення інформації про закупівлю в ЕСЗ є оприлюднення замовником інформації в річному плані закупівель. Водночас оприлюднення інформації в річному плані закупівель є початком для відліку 48 год до укладення договору. Протягом цього часу учасник подає свої пропозиції замовнику, а замовник проводить переговори та приймає необхідні рішення для укладання договору та здійснення закупівлі.

Замовник поза ЕСЗ проводить переговори з учасниками у форматі, прийнятному для сторін. Порядок не містить вимог щодо оприлюднення в ЕСЗ пропозицій учасників.

Сторони можуть укласти договір про закупівлю після оприлюднення інформації та проведення переговорів, тобто не раніше ніж через 48 год з моменту оприлюднення замовником інформації в річному плані закупівель.

Замовник протягом одного дня з дня укладення договору звітує за результатами здійсненої закупівлі шляхом оприлюднення в ЕСЗ:

Протягом трьох днів з дня закінчення строку дії договору, виконання договору або його розірвання замовник оприлюднює звіт про виконання договору.

Із листа Мінекономіки від 25.03.2020 № 3304-04/20656-06

лист ДП ПРОЗОРРО від 24.03.2020 № 206/712/10

logo