Стосується кожного: в Україні до 24 квітня введено режим надзвичайної ситуації

25 березня 2020
3327
Середній бал: 5 із 5

COVID-19: гарячі новації від влади

Карантин на всій території України подовжено до 24 квітня. Таке рішення прийняте сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

Стосується кожного: в Україні до 24 квітня введено режим надзвичайної ситуації

«Уряд діє за визначеним планом боротьби з поширенням коронавірусної інфекції. І сьогоднішнє рішення обумовлене тим, що випадки захворювання на COVID-19 вже виявлені в 13 областях та місті Києві»,

- зазначив Прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що режим надзвичайної ситуації не обмежує конституційні права громадян, а лише консолідує зусилля для подолання загрози.

Також Денис Шмигаль зазначив, що Уряд в боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції діє за визначеним планом. Крім того, працює в даному питанні з міжнародними партнерами. Вчора був проведений перший телеміст з китайськими лікарями, які поділилися своїм досвідом. Також разом з Офісом Президента йде робота для збільшення поставок тестів в Україну.

Заступника Міністра охорони здоров'я, головного державного санітарного лікаря призначено керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня.

Інформація з офіційного сайту КМУ

logo