text
Головбух: Бюджет

Чи бути премії за період відрядження?

  • 3 січня 2018
  • 610

Фахівці Держпраці роз’яснили чи нараховувати премію працівнику під час перебування його у відрядженні.

Мінімальна зарплата 2018

За роботу в період відрядження  працівнику потрібно виплачувати заробітну плату згідно з умовами трудового договору, в тому числі нараховуватись премії, якщо вони передбачені цими умовами відповідно до статті 121 Кодексу законів про працю України.

Направленому у службове відрядження працівнику розмір оплати праці не може бути нижчим середнього заробітку (п. 13 розд. 1 Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом МФУ від 13.03.1998 № 59).

Прожитковий мінімум 2018

Отож, якщо за період відрядження нарахована заробітна плата нижче середньої заробітної плати, обчисленої згідно із законодавством, тоді виплачується середня заробітна плата. У разі виплати середньої заробітної плати за період відрядження премію за цей період не нараховують.

Джерело: Лист Мінсоцполітики від 22.11.2017 № 2779/0/101-17

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд