Як відбуватиметься розгляд скарг в АМКУ в умовах карантину

18 березня 2020
3233
Середній бал: 5 із 5

Реформа держфінконтролю: що змінилось >>>

Із 18 березня, аби запобігти поширенню коронавірусу, змінюється порядок участі сторін у засіданнях Колегії АМКУ, що стосуються оскарження процедур закупівлі.

Так, у період дії карантину АМКУ обмежує кількість осіб, які можуть перебувати в приміщеннях АМКУ — не більше 10 осіб, в тому числі в залі очікування та залах засідань Колегії АМКУ.

Як відбуватиметься розгляд скарг в АМКУ в умовах карантину

Також змінюються положення регламенту засідань Колегії АМКУ щодо участі сторін під час розгляду скарги. У період дії карантину:

  • можливість присутності на засіданнях Колегії усіх охочих забезпечуватимуть у форматі відеотрансляції засідань Колегії —на її сторінці у мережі Facebook ;
  • право участі у розгляді скарги замовників та скаржників забезпечуватимуть за допомогою електронного формату — сторони подають інформацію (пояснення) у формі електронного документа через Prozorro;
  • якщо ж сторони не можуть подати такі пояснення, вони надсилають до Колегії клопотання і обґрунтовують його. У такому разі Колегія може дозволити їм брати участь у засіданні у режимі відеоконференції. Для цього клопотання потрібно подати за один робочий день до дати засідання і вказати у ньому контактні дані.

Зважте: Колегія АМКУ, коли ухвалюватиме свої рішення, врахує пояснення учасників засідання за умови, що їх надали:

  • у формі електронного документа;
  • через електронну систему закупівель;
  • до прийняття рішення Колегії.

Джерело: розпорядження АМКУ від 17.03.2020 № 2-рп

logo