В який термін ДФС має надіслати квитанцію, якщо ви подаєте електроні документи?

28 грудня 2017
148
Середній бал: 5 із 5

Фахівці ДФС повідомили термін та порядок отримання автором електронного документа першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді.

Термін та порядок отримання автором електронного документа (далі – Автор) першої та другої квитанцій при надсиланні електронних документів в електронному вигляді передбачено Порядком обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557 (далі – Порядок № 557). Першу квитанцію надсилають Автору протягом двох годин з часу отримання електронного документа контролюючим органом, в іншому разі – протягом перших двох годин наступного операційного дня. Другу квитанцію — не пізніше наступного робочого дня з моменту формування першої квитанції, якщо інше не встановлено законодавством та Порядком № 557.

Розмір мінімальної зарплати у 2018 році

У разі наявності другої квитанції про прийняття електронного документа датою та часом прийняття (реєстрації) електронного документа контролюючим органом вважаються дата та час, зафіксовані у першій квитанції (п. 14 розд. ІІ Порядку № 557).

Джерело: ЗІР, категорія 135.03

logo