Випускникам закладів вищої освіти по-новому надаватимуть грошову допомогу

10 березня 2020
7141
Середній бал: 5 із 5

Норми тривалості робочого часу 2020 року

Сьогодні, 10.03.2020, набрав чинності новий Порядок надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти, який затверджений наказом МОН від 19.12.2019 № 1588.

Випускникам закладів вищої освіти по-новому надаватимуть грошову допомогу

Як і раніше, розмір допомоги випускникам закладів вищої освіти (ЗВО) складає 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (у 2020 році — 10 510 грн).

У поточному році її отримають випускники ЗВО денної форми навчання, які навчались за держзамовленням у державних/комунальних ЗВО незалежно від підпорядкування та здобули:

  • освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста, ступінь фахового молодшого бакалавра, молодшого бакалавра, бакалавра або магістра за спеціальностями галузі знань «01 Освіта/Педагогіка»;
  • ступінь бакалавра, магістра за іншою спеціальністю і галуззю знань.

Як і раніше, основною умовою для отримання цієї допомоги є укладений з випускником ЗВО на строк не менш як три роки договір про роботу на посадах педагогічних працівників у закладах загальної середньої або професійної (професійно-технічної) освіти, визначених органами управління освітою.

Із наказу МОН «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників закладів вищої освіти» від 19.12.2019 № 1588

Випускникам закладів вищої освіти по-новому надаватимуть грошову допомогу
Людмила Кравченко,керівник експертної групи MCFR Головбух
Перевірте, чи правильно ви оплачуєте працівникам роботу у святкові і вихідні дні

logo