text
Головбух: Бюджет

Перерахунок ПДФО: коли провести?

  • 26 грудня 2017
  • 260

Податківці нагадують про необхідність проведення річного перерахунку ПДФО

Установи зобов’язані проводити перерахунок суми доходів, нарахованих у вигляді заробітної плати, а також суми наданої ПСП у тому числі за місцем ПСП, з урахуванням положень абзацу другого пункту.167.1 Податкового кодексу України (ПК):

  • за наслідками кожного звітного податкового року нарахування заробітної плати за останній місяць звітного року;
  • під час проведення розрахунку за останній місяць застосування ПСП у разі зміни місця її застосування за самостійним рішенням платника ПДФО або у випадках, визначених підпунктом 169.2.3 ПК;
  • під час проведення остаточного розрахунку з платником ПДФО у разі звільнення.

Мінімальна зарплата 2018

Окрім цього, установа має право проводити перерахунок сум нарахованих доходів, утриманого ПДФО за будь який період та у будь-яких випадках для визначення правильності оподаткування незалежно від того, чи має платник податку право на застосування ПСП (п.п.169.4.3 ПК).

► Новорічні подарунки для працівників: коли утримувати ПДФО і військовий збір

Річний перерахунок ПДФО за 2017 рік слід відображати у звітності при нарахуванні заробітної плати за грудень 2017 року.

Джерело: Головне управління ДФС у Хмельницькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд