Система безоплатної правової допомоги відтепер у Telegram

18 лютого 2020
1768
Середній бал: 5 із 5

Всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів — 2020

Відтепер корисний безкоштовний юридичний контент буде зібраний в одному місці. У системи безоплатної правової допомоги (БПД) з’явився власний Telegram-канал. Про це повідомила заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць.

Система безоплатної правової допомоги відтепер у Telegram

У Telegram-каналі будуть публікуватися актуальні юридичні поради, які допоможуть краще розуміти свої права. Трудове, сімейне, пенсійне, земельне та інше законодавство з прикладами з практики та порадами щодо механізмів захисту порушених прав. Поради максимально адаптовані для людей, які незнайомі з юридичною термінологією, та детально роз’яснюють правові питання, з якими найчастіше стикаються у побуті, на роботі, під час відпочинку чи у сімейних відносинах тощо.

«Консультації готують кваліфіковані юристи системи БПД з усієї України. Тематика визначається як на підставі звернень за правовою допомогою, так і з огляду на судові рішення, новації законодавства та топ-теми у медійному просторі. Тільки актуальні новини, корисна інформація та приклади з практики», 

— підкреслила Валерія Коломієць.

Також інформацію про роботу системи БПД можна знайти у наступних соціальних мережах:

Facebook — www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid

Іnstagram — www.instagram.com/ualegalaid

Youtube — www.youtube.com/user/Legalaidgovua

Або ж відвідати офіційний сайт — legalaid.gov.ua

Усі пропозиції, ідеї та запитання щодо роботи Telegram-каналу «Безоплатна правова допомога» просимо надсилати на e-mail: press@legalaid.gov.ua.

За інформацією Мін’юсту на Урядовому порталі

logo