Заступник директора ДЮСШ на курсах підвищення кваліфікації — як оплатити

16 грудня 2019
1699
Середній бал: 5 із 5

Заступник директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ на курсах підвищення кваліфікації за посадою тренера-викладача — як оплатити

При обчисленні середньої заробітної плати в усіх випадках її збереження враховують: основну заробітну плату; доплати й надбавки; премії, що не мають одноразового характеру; індексацію тощо.

Заступник директора ДЮСШ на курсах підвищення кваліфікації — як оплатити

За пунктом 10 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, заробітна плата на всіх місцях роботи враховується при обчисленні середнього заробітку, зокрема:

  • вчителям і викладачам, які працюють у декількох середніх загальноосвітніх, професійних та інших навчально-освітніх, а також вищих навчальних закладах, прирівнених до них за оплатою праці працівників;
  • педагогічним працівникам дошкільних виховних, позашкільних та інших навчально-виховних закладів (як в одному, так і в декількох).

Крім того, в середню заробітну плату зазначеним працівникам зараховують додаткову оплату за роботу, яка не вважається сумісництвом. До таких робіт належать, зокрема:

  • педагогічна робота керівних та інших працівників учбових закладів, керівництво предметними та цикловими комісіями, керівництво виробничим навчанням та практикою учнів і студентів тощо;
  • педагогічна робота та керівництво гуртками в тому самому навчальному закладі, дошкільному виховному, позашкільному навчально-виховному закладі.

Тобто суму заробітної плати за відповідне педагогічне навантаження слід врахувати при обчисленні середньої заробітної плати заступника директора з навчально-тренувальної роботи ДЮСШ за час навчання на курсах підвищення кваліфікації з відривом від виробництва.

Із листа Мінсоцполітики «Про соціальні гарантії для працівників дитячо-юнацьких спортивних шкіл, направлених на курси підвищення кваліфікації» від 24.07.2019 № 13766/0/2-19/52

logo