Квиток, обов’язкові реквізити якого заповнені від руки, є підтвердженням витрат на проїзд?

15 грудня 2017
957
Середній бал: 5 із 5

Податківці пояснили, яким має бути квиток для підтвердження витрат у відрядженні.

Типові форми квитків на проїзд пасажирів на маршрутах загального користування, зокрема міжміських автобусах, затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку України «Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування» від 25.05.2006 № 503 (далі — Наказ № 503).

Якщо в автотранспорті міжміського сполучення пасажирам видають квитки, форма яких не відповідає вимогам чинного законодавства, то одночасно з таким квитком пасажиру мають видавати і розрахункову квитанцію.

Для підтвердження витрат на проїзд працівника підприємства, що перебував у відрядженні, якщо у квитку на міжміські перевезення реквізити, передбачені п. 2 Наказу № 503, вписані від руки або не вказані, необхідно долучити також і відповідну розрахункову квитанцію, видану перевізником.

Якщо автоперевізником є ФОП — платник єдиного податку, то слід враховувати, що вони, не застосовують РРО та РК. Тому такі перевізники зобов’язані на вимогу пасажира видавати письмовий документ (квиток) за формою, затвердженою Наказом № 503.

Квиток, обов’язкові реквізити якого заповнені від руки, є підтвердженням витрат на проїзд? Стане у пригоді: авансовий звіт зразок

Джерело: Лист ДФСУ від 11.10.2017 №17445/5/99-99-14-05-01-16

logo