Мінімальний розмір посадового окладу визначатиме Уряд

11 грудня 2019
4889
Середній бал: 5 із 5

За новою нормою мінімальний розмір посадового окладу на відповідний рік затверджуватимуть урядовці виходячи з наявних фінансових ресурсів державного і місцевих бюджетів. Його відв’яжуть від розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року та затвердять у Держбюджеті на відповідний рік.

Мінімальний розмір посадового окладу визначатиме Уряд

Про це йдеться у законопроєктах:

  • «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України щодо мінімального розміру посадового окладу»;
  • «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміни підходів застосування прожиткового мінімуму при визначенні розмірів заробітної плати та запровадження розміру штрафної ставки та розрахункової одиниці».

Мінімальний розмір посадового окладу Уряд визначатиме для:

  • працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери;
  • працівників державних органів, органів прокуратури, суддів;
  • військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу.

Ознайомитись з цими документами можна на офіційному вебсайті Мінсоцполітики у розділі «Проєкти нормативних актів» та подати свої зауваження/пропозиції.

Із законопроєктів «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України щодо мінімального розміру посадового окладу»

та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо зміни підходів застосування прожиткового мінімуму при визначенні розмірів заробітної плати та запровадження розміру штрафної ставки та розрахункової одиниці»

logo