Не згодні з результатами ревізії? Вибір є

Головбух: Бюджет

Установа не може відмовити у наданні особі відомостей про її дохід

2 грудня 2019
2162
Середній бал: 5 із 5

Установа не може відмовити у наданні особі відомостей про її дохід

Кожна особа, яка отримує дохід від юридичної особи, має право звернутись до неї за відомостями про суму свого доходу. Це передбачає підпункт «в» пункту 176.2 ПК.

Так, кожна юридична особа відносно фізичної є податковим агентом. Установа зобов’язана надати на вимогу платника ПДФО (працівника, особи, що працює за договором ЦПХ, фізособи-орендодавця) відомості про суми:

За інформацією ГУ ДПС у Дніпропетровській області

logo
Набридло це спливаюче вікно?

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Не йдіть без подарунка!

Зареєструйтеся і отримайте на e-mail ідеальний наказ про інвентаризацію

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Отримати наказ