Оплата комунальних послуг в повному розмірі, а пільги «на руки»

12 листопада 2019
3003
Середній бал: 5 із 5

Оплата комунальних послуг в повному розмірі, а пільги «на руки»

Із листопада 2019 року українці отримують квитанції за комунальні послуги з повним розміром платежу — без урахування пільг та субсидій. Це пов’язано із новим механізмом нарахування пільг на ЖКП, який діє з 01.10.2019.

Мінсоцполітики нагадало, що відтепер пільгу надають у грошовій формі органи соціального захисту населення.

Розраховані суми пільг перераховують АТ «Ощадбанк», аби той розрахувався з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які подали заяву до органу соцзахисту на отримання пільги готівкою, її виплатять у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них надавачу послуг перерахує АТ «Ощадбанк». Якщо у банку є номер мобільного телефону пільговика, він отримає інформаційне повідомлення про проведені платежі.

Оскільки такий механізм запроваджують вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть не нарахувати окремим особам пільги за жовтень 2019 року. Мінсоцполітики рекомендує уточнити інформацію в органі соцзахисту за місцем проживання — тоді суму пільги за жовтень донарахують у наступному місяці.

За інформацією Мінсоцполітики

 

 

logo