Головбух: Бюджет

9 грудня — Міжнародний день боротьби із корупцією

  • 8 грудня 2017
  • 15

Цього дня у 2003 році була підписана Конвенція ООН проти корупції, що запровадила міжнародні антикорупційні інструменти, спрямовані на запобігання корупції. Країни, які приєдналися до Конвенції співпрацюють, аби покарати винних за отримання хабарів, присвоєння бюджетних коштів і відмивання корупційних доходів.

Податкова соціальна пільга 2019: визначаємо нові розміри

Іван Левадськийексперт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Із кожної зарплати чи іншого доходу працівника бухгалтер утримує ПДФО і військовий збір. Однак деякі доходи взагалі не оподатковуються, а до зарплати може застосовуватись податкова соціальна пільга. З’ясуємо, який розмір вона матиме у 2019 році та як її застосувати.

За законом корупцією вважають, зокрема, дії чиновника, який використовує надані йому службові повноваження чи пов’язані з ними можливості задля одержання неправомірної вигоди. Тобто збагачення за рахунок коштів громади і держави.

У квітні 2017 року за результатами міжнародного дослідження Ernst & Young, присвяченого ризикам шахрайства в Європі, на Близькому Сході, в Індії та Африці (EMEIA), Україна посіла перше місце в світі за рівнем корупції.

Тому наразі одним із основних завдань реформування системи публічного управління України є боротьба з корупцією. Важливим засобом запобігання корупції слугує подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Тобто е-декларування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися