Уряд створює єдиний реєстр держслужбовців

16 жовтня 2019
28
Середній бал: 5 із 5

Кабмін працює над важливим завданням — створенням Єдиного реєстру державних службовців України. Про це повідомив Міністр Дмитро Дубілет під час зустрічі з бізнес-спільнотою. Цю роботу здійснюють спільно з НАДС.

Уряд створює єдиний реєстр держслужбовців

«Держслужбовців зараз понад 240 тисяч. Та інша річ, що є багато людей, які отримують зарплату з бюджету і не є держслужбовцями. Одне з ключових завдань, що стоять переді мною і Нацагентством держслужби, — створити Єдиний реєстр держслужбовців. Бо зараз немає інформації про те, скільки людей і де саме працює. А нам слід мати таку інформацію», — вважає він. І додає, що триває збір інформації від усіх адміністрацій про кількість людей, які перебувають на державній службі.

Він переконаний, що створення такого реєстру дасть змогу сформувати навколо нього єдину інфраструктуру для подальшої централізованої взаємодії, організації різних видів навчання, централізованого оповіщення тощо.

За інформацією Відділу новин газети КМУ «Урядовий кур’єр»

Хто затверджує переліки посад працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування
Іван ЛЕВАДСЬКИЙ,експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Триває перезавантаження влади. Про те, яких змін зазнають класифікація посад держслужбовців, оплата їхньої праці, процедури оцінювання, інформування та звільнення, а також хто з держслужбовців тепер працюватиме за контрактом — розповімо детальніше.

logo