Коли встановлювати держслужбовцю черговий ранг

9 жовтня 2019
1258
Середній бал: 5 із 5

Черговий ранг у межах відповідної категорії посад присвоюється державному службовцю через кожні три роки з урахуванням результатів оцінювання службової діяльності.

Протягом строку застосування дисциплінарного стягнення, а також протягом шести місяців з дня отримання державним службовцем негативної оцінки за результатами оцінювання службової діяльності черговий ранг державному службовцю не присвоюється. Такі періоди не зараховують до трирічного строку для присвоєння чергового рангу.

НАДС роз’яснило, що отримання державним службовцем позитивної, відмінної оцінки за результатами оцінювання службової діяльності або відсутність його результатів у зв’язку з його не проведенням, не впливає на трирічний строк для присвоєння чергового рангу.

Із роз’яснення НАДС «Щодо присвоєння чергового рангу без проходження державним службовцем щорічного оцінювання результатів службової діяльності» від 07.10.2019 № 78-р/з

Хто затверджує переліки посад працівників держорганів, які виконують функції з обслуговування
Іван ЛЕВАДСЬКИЙ,експерт з бухобліку та оподаткування в бюджетній сфері, Київ
Триває перезавантаження влади. Про те, яких змін зазнають класифікація посад держслужбовців, оплата їхньої праці, процедури оцінювання, інформування та звільнення, а також хто з держслужбовців тепер працюватиме за контрактом — розповімо детальніше.

logo