Працівника, з яким укладено контракт, можна звільнити під час хвороби

2 жовтня 2019
1885
Середній бал: 5 із 5

Якщо працівник працює за контрактом із встановленим строком його дії і останній день трудових відносин припадає на день його хвороби чи відпустки, звільняти такого працівника заборонено. Таку позицію містить рішення Другого сенату Конституційного Суду України від 04.09.2019 № 6-р(II)/2019 у справі № 3-425/2018(6960/18).

До цього рішення суддя Конституційного суду України Городовенко В. В., який розглядав цю справу у складі Другого сенату, висловив окрему думку:

«… Припинення трудового договору з працівником у період його тимчасової непрацездатності чи перебування у відпустці внаслідок закінчення строку контракту відповідно до пункту 2 частини першої статті 36 КЗпП не можна розцінювати як звільнення цього працівника з ініціативи роботодавця. Закінчення строку контракту перебуває поза суб’єктивною волею роботодавця і не може бути наслідком його неправомірного втручання у трудові права працівника, а сам працівник погоджувався на укладення контракту на певний строк, а тому не можна стверджувати, що закінчення цього строку не є його волею...».

Тобто окрема думка співпадає з позицією постанови Верховного суду від 26.12.2018 у справі № 640/498/17-ц (провадження № 61-5428св18), що заборона звільняти працівника під час лікарняного чи відпустки за ініціативою роботодавця не поширюється на строковий трудовий договір, у т. ч. контракт.

З окремої думки судді Конституційного Суду України Городовенка В.В. стосовно рішення Конституційного Суду України (Другий сенат) у справі за конституційною скаргою Жабо Тетяни Максимівни щодо відповідності Конституції України (конституційності) положень частини третьої статті 40 Кодексу законів про працю України

Працівника, з яким укладено контракт, можна звільнити під час хвороби
Людмила Кравченко,керівник експертної групи MCFR Головбух
Працівник звільняється і бажає перерахувати суму компенсації на нове місце роботи. Як має діяти бухгалтер?

logo