Адреса роботодавця не зазначена у листку непрацездатності — повертати працівнику чи оплачувати

27 вересня 2019
1281
Середній бал: 5 із 5

Фахівці ФСС віднесли до найпоширеніших порушень в оформленні листка непрацездатності часткове заповнення реквізиту «місце роботи: назва підприємства, установи, організації» — не зазначають адресу установи.

На бланку листка непрацездатності запис щодо місця роботи обмежується лише реквізитом «місце роботи: назва підприємства, установи, організації» та не містить окремого реквізиту для зазначення адреси установи, у якій працює працівник. Однак згідно з пунктом 3.1 інструкції про порядок заповнення листка непрацездатності працівник медзакладу має зазначати не лише назву установи, а й її повну адресу.

Рішення про призначення або відмову в призначенні матеріального забезпечення приймає комісія (уповноважений) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності. Прийняте рішення передають роботодавцю для проведення виплат, здійснення розрахунків тощо.

Якщо у листку непрацездатності не зазначена адреса установи, його повертайте працівнику на дооформлення.

За інформацією Управління виконавчої дирекції ФСС в Харківській області

Адреса роботодавця не зазначена у листку непрацездатності — повертати працівнику чи оплачувати
Микола ПОСТЕРНАК,експерт MCFR Головбух
Заклад охорони здоров’я неправильно оформив лікарняний, а установа його оплатила. Тепер чекай штрафу від ФСС. А може, ще не пізно виправити ситуацію? На що слід було звернути увагу в лікарняному і що робити з помилковими листками непрацездатності?

 

logo