Зміни в Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі

19 вересня 2019
1790
Середній бал: 5 із 5

Департамент регулювання публічних закупівель Мінекономрозвитку вносить зміни у Порядку розміщення інформації про закупівлі, затвердженому наказом Мінекономрозвитку від 18.03.2016 № 477.

Зокрема, будуть введені нові терміни «автоматизоване робоче місце органів державного фінансового контролю» та «автоматизоване робоче місце централізованої закупівельної організації».

Також зміни передбачають, що:

  • інформація, розміщена шляхом заповнення окремих електронних полів в ЕСЗ, є автентичною;
  • замовник, який не має можливості розмістити інформацію про публічні закупівлі через авторизований електронний майданчик, відключений від ЕСЗ, повинен розмістити необхідну інформацію через інший авторизований електронний майданчик, а якщо такої можливості немає — через веб-портал Уповноваженого органу з питань закупівель.

Внесені зміни — черговий етап розвитку ЕСЗ для переходу від завантаження файлів документів у систему до внесення відповідної інформації в електронні поля у форматі машиночитних даних.

Наказ Мінекономрозвитку «Про внесення змін до Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі» від 08.08.2019 № 1341 вже зареєстрований в Мін’юсті. Чекатимемо на цого офіційну публікацію та набрання чинності.

Джерело: сторінка у Фейсбуці Департаменту регулювання публічних закупівель Мінекономрозвитку

Зміни в Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі
АНДРІЙ БАРИШПОЛЬ,керівник проєкту «Держзакупівлі.Онлайн»
Уряд вніс зміни до порядку функціонування ЕСЗ. Розповімо, що має знати про них замовник, аби раптово не виникло проблем із розміщенням інформації про закупівлі.

logo