Єдиний звіт з ЄСВ і ПДФО

Головбух: Бюджет

Як обчислити норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю

16 вересня 2019
2512
Середній бал: 0 із 5

Фахівці Держпраці нагадали, що за Законом України «Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні» від 21.03.1991 № 875-XII норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю становить:

  • 1 особа — для установ із середньообліковою кількістю штатних працівників облікового складу в рік від 8 до 25 осіб;
  • 4% осіб — для установ із середньообліковою кількістю штатних працівників облікового складу в рік понад 25 осіб;
  • 0 осіб — для установ із середньообліковою кількістю штатних працівників облікового складу в рік менше 8 осіб.

Розраховуючи норматив, кількість робочих місць заокруглюйте до цілого значення. Наприклад, для установи, середньооблікова чисельність штатних працівників за рік у якій 33 особи, цей норматив — одне робоче місце (33 × 4% = 1,32 ≈ 1).

Зразок повідомлення про прийняття працівника на роботу

Щоб виконати норматив робочих місць у цій кількості, працевлаштуйте одну особу з інвалідністю, для якої це місце роботи буде основним. Режим роботи такого працівника (повний чи неповний робочий час) до уваги не беріть.

Та спершу потрібно правильно визначити середньооблікову кількість штатних працівників облікового складу за рік. Його обчислюйте за пунктами 3.2.5 і 3.2.6 Інструкції зі статистики кількості працівників, затвердженої наказом Держстату від 28.09.2005 № 286 (далі — Інструкція № 286). Також цей показник потрібен для правильного заповнення звіту за формою № 10-ПІ (річна) «Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів».

Облікову кількість штатних працівників визначайте на певну дату звітного періоду, наприклад, на перше або останнє число місяця, включаючи прийнятих працівників і вилучаючи тих, які вибули в цей день. При цьому, в обліковій кількості штатних працівників за кожний календарний день ураховуйте осіб, які фактично працювали, а також відсутні на роботі з будь-яких причин, тобто усіх працівників, які перебувають у трудових відносинах. Перелік категорій працівників, яких включають до облікової кількості, містять підпункти 2.4 і 2.5, а тих, яких не включають, — підпункт 2.6 Інструкції № 286.

Також є певні особливості. Наприклад, працівників, яких прийняли або перевели за ініціативою адміністрації на неповний робочий час (день або робочий тиждень) в обліковій кількості враховуйте за кожний календарний день як цілі одиниці. Внутрішнього сумісника (працівника, який одержує на одному підприємстві дві, півтори ставки) в обліковій кількості штатних працівників враховуйте як одну фізичну особу.

Середньооблікову кількість штатних працівників розраховуйте на підставі щоденних даних про облікову кількість штатних працівників. Їх кількість уточніть за наказами про прийняття, переведення працівника на іншу роботу та припинення трудового договору. Середньооблікова кількість штатних працівників за кожен день має відповідати даним табельного обліку використання робочого часу працівників, на підставі якого визначайте кількість працівників, які з’явились або не з’явилися на роботу. До цієї кількості не враховуйте працівників, які перебувають у відпустках у зв’язку з вагітністю та пологами та для догляду за дитиною до досягнення нею 3- чи 6-річного віку.

Кількість штатних працівників облікового складу за вихідний, святковий і неробочий день приймається на рівні облікової кількості працівників за попередній робочий день. У випадку двох або більше вихідних чи святкових і неробочих днів поспіль кількість штатних працівників облікового складу за кожний з цих днів приймається на рівні кількості працівників облікового складу за робочий день, що їм передував.

Якщо установа працювало неповний місяць (новостворене, ліквідоване), показник середньооблікової кількості штатних працівників визначайте діленням суми облікової кількості штатних працівників за всі дні роботи установи у звітному місяці (включаючи вихідні та святкові і неробочі дні за період роботи) на число календарних днів у звітному місяці.

До новостворених установ не належать установи, створені на базі ліквідованих (реорганізованих) юридичних осіб, відокремлених або несамостійних підрозділів.

Середньооблікову кількість штатних працівників за рік обчислюйте підсумовуванням середньооблікової кількості штатних працівників за всі місяці роботи установи, що минули за період з початку року до звітного місяця включно, та діленням одержаної суми на 12.

За інформацією ГУ Держпраці у Луганській області

Як обчислити норматив робочих місць для працевлаштування осіб з інвалідністю
Тарас ШАРИЙ,керівник експертної групи МСFR Головбух, ACCA DiplFR (rus)
Доки юристи з’ясовують правомірність «трудових» перевірок, Кабмін оновив механізм перевірок щодо працевлаштування осіб з інвалідністю. Тож інспектори Держпраці без діла не сидітимуть. Проаналізуємо, що саме змінилося.

 

logo
Набридло це спливаюче вікно?

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Набридло це спливаюче вікно?

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Зареєструватися і скачати
Не йдіть без подарунка!

Зареєструйтеся і отримайте на e-mail ідеальний наказ про інвентаризацію

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
Зайти через соцмережі
Отримати наказ