text
Головбух: Бюджет

Чи враховувати премії до професійних свят для забезпечення мінімального розміру зарплати?

  • 28 листопада 2017
  • 523

Фахівці Мінсоцполітики пояснили, чи враховувати премії до професійних свят для забезпечення мінімального розміру заробітної плати.

Розмір заробітної плати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної заробітної плати відповідно до статті 31 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1994 № 108/95-ВР (далі — Закон).

Вичерпний перелік виплат, які не враховують при обчисленні розміру заробітної плати працівника для забезпечення її мінімального розміру визначено частиною 2 статті 31 Закону, це:

  • доплати за роботу в несприятливих умовах праці та підвищеного ризику для здоров’я, за роботу в нічний та надурочний час, роз'їзний характер робіт;
  • премії до святкових і ювілейних дат.

До святкових дат належать офіційно встановлені в Україні святкові та неробочі дні, професійні свята та пам'ятні дні.

Джерело: лист Мінсоцполітики від 02.11.2017 № 2688/10/101-17

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх бюджетних подій!

Освітні заходи
Отримайте нові знання
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Бажаєте скачати файл?!



Зареєструйтесь, будь ласка!

30 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо


У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 30 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль