-

В електронній системі закупівель — важливі нововведення

27 серпня 2019
1489
Середній бал: 5 із 5

В електронній системі закупівель з’явилися нові доробки.

Електронний сервіс «Єдиний закупівельний словник»

Так, розробники додали нове обов’язкове поле — класифікатор медичних виробів НК 024:2019. Тепер замовники вибиратимуть назву медичного виробу зі списку. Упроваджений класифікатор зорієнтує замовників в описі предмета закупівлі, адже містить точні характеристики, властивості та призначення кожного виробу.

Це дасть змогу майданчикам та сервісам аналітики створити додаткові фільтри, аби поліпшити пошук закупівель медичних виробів. Постачальники зможуть швидше шукати закупівлі потрібного саме їм медвиробу. А завдяки стандартизації закупівель медичних виробів зросте можливість для їх контролю.

Також із 23 серпня на Prozorro з’явилося нове поле «Індекс автомобільних доріг». Замовники його заповнюватимуть під час оголошення тендеру — окрім коду ДК, зазначатимуть дорогу, на якій проводитимуть ремонт.

Далі в планах розробників — зробити прив'язку до конкретної ділянки дороги. Це дасть змогу аналізувати, скільки разів, на яких ділянках та за яку вартість робили ремонт. А у підсумку — краще контролювати закупівлі з ремонту та будівництва доріг державного значення.

За матеріалами вебсайту Prozorro

В електронній системі закупівель — важливі нововведення
Ярослава Дуброва,консультант з публічних закупівель, Київ
Публічні закупівлі відбуваються в електронному форматі. Тож і учасники, які готують та подають свої тендерні пропозиції, і замовники, які такі пропозиції розглядають, мають пам’ятати про правила електронної взаємодії.

logo