Контракт на проходження військової служби закінчився — як оплачувати працю вчителя

23 серпня 2019
1135
Середній бал: 5 із 5

Між працівником, прийнятим на військову службу за контрактом в особливий період, та роботодавцем трудові відносини тривають. Працівник лише увільняється від виконання обов’язків із збереженням місця роботи, посади та виплатою середнього заробітку строком до закінчення особливого періоду або до дня фактичного звільнення.

Робочий час викладача, педагога професійного навчання, майстра виробничого навчання, інструктора виробничого навчання, асистента майстра виробничого навчання, асистента викладача закладу ПТНЗ визначають згідно з обсягом навчального навантаження та позаурочної навчально-методичної, організаційної та виховної роботи серед здобувачів освіти.

Навчальне навантаження викладачам вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та ПТНЗ визначають один раз на рік до початку навчального року. Якщо протягом навчального року навчальне навантаження викладача зменшують з незалежних від нього причин, до кінця навчального року:

Працю викладачів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які не проводять заняття з незалежних від них причин, оплачуйте з розрахунку заробітної плати, встановленої при тарифікації, за умови, що вчитель (викладач) виконує іншу організаційно-педагогічну роботу. За відсутності такої роботи час простою оплачуйте в порядку і розмірах, визначених КЗпП.

З листа Мінсоцполітики від 07.08.2019 № 1167/0/206-19

Контракт на проходження військової служби закінчився — як оплачувати працю вчителя
ОЛЕНА МОРЄВА,експерт з питань оплати праці та планування, Дніпро
Заклад професійно-технічної освіти має оплатити роботу директора, який у цьому ж закладі ще й викладає. Як це правильно зробити та що врахувати — у статті на прикладі робочої ситуації
logo