Відомості про об’єкти оподаткування подаватимемо по-новому

8 серпня 2019
827
Середній бал: 5 із 5

ДФС підготувала проект наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів». Цей проект передбачає оновлення форм № 1-ОПП, № 1-РПП, № 5-ОПП, № 8-ОПП, № 11-ОПП.

Окрім цього, дещо зміниться порядок, за яким подаватимемо повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП.

Так, якщо відомості про об’єкти оподаткування, які зареєстровані у відповідному держоргані без присвоєння реєстраційного номера (кадастрового номера, реєстраційного номера об’єкта нерухомого майна) включені до форми № 20-ОПП, її подаємо:

  • у паперовому вигляді;
  • з доданням копії документа, що підтверджує реєстрацію об’єкта оподаткування у цьому держоргані.

ДФС у проекті порядку уточнило, що форму № 20-ОПП слід подавати про об’єкти оподаткування, які на балансі у юридичної особи чи відокремленого підрозділу (власні, орендовані, передані в оренду). Також визначені строки для її подання у разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування.

Відомості про об’єкти оподаткування і місця їх обліку у контролюючих органах можна переглядати в Електронному кабінеті.

З проектом наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів» можна ознайомитись на сайті ДФС перейшовши до рубрики «Діяльність», підрубрики «Регуляторна політика», відкривши «Проекти регуляторних актів» та обравши «2019 рік».

З проєкту наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку обліку платників податків і зборів»

logo